De YDCHARGE Multi-Voltage E-Bike and E-Scooter Battery Charger is een compacte AC/DC lithium-ion acculader, speciaal ontworpen voor micromobiliteit en lichte elektrische mobiliteitsproducten, zoals e-bikes, e-scooters, balanceervoertuigen en compacte mobiliteitsapparaten.
29,4 V, 42,0 V, 54,6 V, 58,8 V, 67,2 V, 71,4 V
2,0 A tot 4,0 A | 142,8 W Max
AC-ingang, stekkers en DC-aansluitingen
Multi Protection | OEM & ODM
De lader ondersteunt uitgangsspanningen van 29,4 V, 42,0 V, 54,6 V, 58,8 V, 67,2 V en 71,4 V, met selecteerbare stroomsterktes van 2,0 A tot 4,0 A en een uitgangsvermogen van circa 109,2 W tot 142,8 W. Hij ondersteunt projectspecifieke AC-ingangen, verschillende AC-stekkeropties, aanpassing van de DC-connector, diverse beveiligingsfuncties en OEM/ODM-configuraties voor laadtoepassingen in de micromobiliteit.
YDCHARGE Multivoltage acculader voor e-bikes en e-scooters
De YDCHARGE multi-voltage acculader voor e-bikes en e-scooters is ontwikkeld voor compacte producten met lithium-ion-accu's die stabiele AC/DC-laadprestaties vereisen in een externe desktoplader. Met een afmeting van circa 175,2 × 76,2 × 34,5 mm is hij geschikt voor OEM/ODM-merken, acculeveranciers, vervangingsprogramma's voor laders en fabrikanten van compacte micromobiliteitsproducten.
Uitgangsconfiguraties en batterijtoewijzing
Platformen met meerdere uitgangsspanningen
De lader ondersteunt meerdere DC-uitgangsconfiguraties, waaronder 29,4 V, 42,0 V, 54,6 V, 58,8 V, 67,2 V en 71,4 V. Deze uitgangsspanningen kunnen worden gebruikt voor bepaalde nominale lithium-ion-accuplatformen, zoals accupakketten van 24 V, 36 V, 48 V, 52 V, 60 V en 62 V, afhankelijk van de celconfiguratie, chemische samenstelling, het ontwerp van het batterijbeheersysteem en het laadprofiel.
Huidige kalibratieopties
De beschikbare laadstroomopties omvatten 2,0 A, 3,0 A en 4,0 A, afhankelijk van de geselecteerde uitgangsspanning en het accusysteem.
Netinvoerparameters en universele wisselstroomstekkers
Architectuur van het AC-ingangsnet:
De lader kan worden geconfigureerd met verschillende AC-ingangsversies, afhankelijk van de beoogde markt en projectvereisten. Beschikbare ingangsconfiguraties kunnen een breedband AC-versie van 90 tot 264 V of een AC-versie van 180 tot 240 V voor markten met een netspanning van 220 tot 240 V omvatten, afhankelijk van het uiteindelijke elektrische ontwerp. De keuze van de AC-stekker moet altijd overeenkomen met de nominale ingangsspanning van de lader en het elektrische systeem van de beoogde markt.
Regionale ondersteuning voor plug-inintegratie:
Voor markten met een spanning van 100 tot 120 V kunnen Amerikaanse stekkeropties zoals NEMA 1-15P of NEMA 5-15P worden gekozen, afhankelijk van het aardingsontwerp en de projectconfiguratie. Voor markten met een spanning van 220 tot 240 V zijn er diverse AC-stekkeropties beschikbaar, waaronder Schuko/CEE 7/7, Britse stekker, Britse BS 1363-stekker, Australische/Nieuw-Zeelandse stekker, Zwitserse stekker, Zuid-Afrikaanse stekker, Braziliaanse stekker en andere marktstekkers, maar alleen met een bijpassende 220 tot 240 V- of breedbandlader.
DC-connectoropties en systeemintegratie
De DC-connectoropties kunnen worden geselecteerd op basis van het accupakket en de apparaatinterface. Beschikbare DC-connectorconfiguraties kunnen onder andere de GX16-3-connector, DC 5,5 × 2,1 mm, DC 5,5 × 2,5 mm, 3-pins DC-connector, 4-pins DC-connector, 3-pins XLR-female, 3-pins waterdichte connector en andere afgedichte DC-connectoropties omvatten.
Factoren voor technische evaluatie:
De uiteindelijke connectorkeuze moet worden bevestigd op basis van de accuspanning, laadstroom, aanraakbeveiliging, pinbezetting, polariteit, vergrendelingsstructuur, afdichtingseisen en mechanische passing.
Veiligheidsvoorzieningen en besturingslogica
De lader is voorzien van meerdere beveiligingsfuncties voor een stabiele laadwerking. Afhankelijk van de gekozen configuratie en het ontwerp kunnen deze beveiligingsfuncties onder andere kortsluitbeveiliging, overspanningsbeveiliging, overstroombeveiliging, oververhittingsbeveiliging, beveiliging tegen te lange laadtijden, automatische uitschakeling en herstartlogica omvatten.
Ondersteuning bij naleving en wettelijke procedures
Wereldwijde veiligheidsverificatie
De beschikbare ondersteuning op het gebied van compliance kan UL/cULus-certificering omvatten voor bepaalde Noord-Amerikaanse configuraties, CE-conformiteitsdocumentatie, CB-, KC-, FCC-, RoHS- en ondersteuning bij testen door derden, afhankelijk van het geselecteerde model, de beoogde markt en de reikwijdte van het certificaat. Voor EU-projecten kan CE-conformiteit LVD-, EMC- en RoHS-vereisten omvatten, afhankelijk van de uiteindelijke productconfiguratie.
Noord-Amerikaans veiligheidsevaluatietraject
Voor Noord-Amerikaanse projecten moeten de toepasbaarheid van Klasse 2 en de UL-evaluatieprocedure worden bevestigd op basis van het uiteindelijke uitgangsvermogen, het beveiligingsontwerp, het isolatiesysteem, het behuizingsontwerp, de kabelconfiguratie, de eindtoepassing en de certificeringsomvang. Omdat de vermelde configuraties een hoger uitgangsvermogen hebben, moet de toepasbaarheid van Klasse 2 zorgvuldig worden beoordeeld. Afhankelijk van het uiteindelijke ontwerp en de eindtoepassing kan een evaluatieprocedure buiten Klasse 2, zoals UL 1012 of een andere toepasselijke norm, vereist zijn.
Certificeringsverificatieclausule:
Certificeringsclaims moeten altijd worden geverifieerd aan de hand van het uiteindelijke model, het typeplaatje, de stekkerconfiguratie, het uitgangsvermogen, het testrapport en de reikwijdte van het certificaat.
Omvang van de aanpassing van OEM/ODM-projecten
Dit product is ontworpen voor OEM/ODM-aanpassingen. YDCHARGE kan projectmatige aanpassingen van de volgende architectuurparameters ondersteunen:
AC-stekkertype
DC-connectortype
Kabellengte
Kleur van de behuizing
Logo-integratie
Etiketteringsspecificaties
Uitgangsspanningsconfiguratie
Kalibratie van de uitgangsstroom
Marktspecifieke naleving
Technische specificaties van de YDCHARGE multivoltage acculader voor e-bikes en e-scooters
| Specificaties voor elektrische in- en uitgang | |
|---|---|
| Producttype | AC/DC lithium-ion acculader voor micromobiliteitstoepassingen |
| Ingangsspanning | Breed ingangsspanning AC 90 tot 264 V-versie of AC 180 tot 240 V-versie, afhankelijk van de projectconfiguratie. |
| Uitvoeropties | 29,4 V 4,0 A / 42,0 V 3,0 A / 54,6 V 2,0 A / 58,8 V 2,0 A / 67,2 V 2,0 A / 71,4 V 2,0 A |
| Uitgangsvermogensbereik | Ongeveer 109,2 W tot 142,8 W, afhankelijk van de uitgangsconfiguratie |
| Beveiligingsfuncties | Kortsluitbeveiliging, overspanningsbeveiliging, overstroombeveiliging, oververhittingsbeveiliging, beveiliging tegen te lange laadtijden, automatische uitschakeling, logica voor herstarten van het laadproces |
| Mechanische, behuizings- en interfaceparameters | |
| Woninggrootte | Afmetingen: ca. 175,2 × 76,2 × 34,5 mm |
| AC-stekkeropties | Projectgebaseerde selectie op basis van nominale ingangsspanning en eisen van de beoogde markt. |
| Stekkeropties van 100 tot 120 V | Opties voor Amerikaanse stekkers zoals NEMA 1-15P of NEMA 5-15P, afhankelijk van het aardingsontwerp en de projectconfiguratie. |
| Stekkeropties van 220 tot 240 V | Schuko / CEE 7/7, Britse stekker, Britse BS 1363-stekker, Australische/Nieuw-Zeelandse stekker, Zwitserse stekker, Zuid-Afrikaanse stekker, Braziliaanse stekker en andere marktstekkers, alleen met een bijpassende 220 tot 240 V-lader of breedbandlader. |
| DC-connectoropties | GX16-3-connector, DC 5,5 × 2,1 mm, DC 5,5 × 2,5 mm, 3-pins/4-pins DC-connector, 3-pins XLR-female, 3-pins waterdichte connector en andere afgedichte DC-connectoropties |
| Ondersteuning bij applicaties, maatwerk en naleving van regelgeving | |
| Toepassingen | E-bikes, e-scooters, balancevoertuigen, compacte mobiliteitshulpmiddelen en geselecteerde compatibele apparatuur op batterijen. |
| Compliance-ondersteuning | UL/cULus-certificering voor geselecteerde configuraties; CE-, CB-, KC-, FCC-, RoHS- en ondersteuning bij testen door derden, afhankelijk van het geselecteerde model en de reikwijdte van de certificering. |
| EU-nalevingsroute | CE-conformiteit kan eisen met betrekking tot LVD, EMC en RoHS met zich meebrengen, afhankelijk van de uiteindelijke productconfiguratie. |
| Noord-Amerikaanse veiligheidsbeoordeling | De toepasbaarheid van klasse 2 en de UL-evaluatieprocedure moeten worden bevestigd op basis van het uiteindelijke vermogen, het eindgebruik en de reikwijdte van het certificaat. |
| OEM/ODM | Ondersteund |
Toepassingsscenario's
E-bikes en e-scooters
Deze lader is geschikt voor lithium-ion-accu's die gebruikt worden in e-bikes en e-scooters en die, afhankelijk van de accuconfiguratie, een DC-laadspanning van 29,4 V tot 71,4 V vereisen.
Evenwichtsvoertuigen en compacte micromobiliteit
Het compacte ontwerp van de externe lader is geschikt voor balansvoertuigen, compacte mobiliteitshulpmiddelen en andere lichte elektrische mobiliteitsproducten die een stabiele AC/DC-lading van lithium-ionbatterijen vereisen.
Geselecteerde projecten met apparatuur op batterijen
Dankzij de projectspecifieke connectorselectie en uitgangsconfiguratie kan de lader worden aangepast aan specifieke, compatibele toepassingen met batterijgevoede apparatuur, afhankelijk van de batterijspanning, laadstroom, connectorpolariteit, laadprofiel en veiligheidseisen.
OEM/ODM-laderprojecten
YDCHARGE biedt ondersteuning voor het aanpassen van laders voor merken van apparatuur, leveranciers van accupakketten en fabrikanten van micromobiliteitsvoertuigen, inclusief AC-ingangsversie, stekkertype, connectortype, kabellengte, label, logo, behuizing en conformiteitsconfiguratie.
Veelgestelde vragen over multivoltage acculaders voor e-bikes en e-scooters
Veelgestelde vragen over B2B OEM/ODM






