מטען סוללות רב-מתח לאופניים חשמליים וקורקינטים חשמליים מדגם YDCHARGE הוא מטען סוללות ליתיום-יון AC/DC קומפקטי המיועד למוצרי מיקרו-ניידות ומוצרי ניידות חשמליים קלים, כולל אופניים חשמליים, קורקינטים חשמליים, רכבי איזון ומכשירי ניידות קומפקטיים.
29.4 וולט, 42.0 וולט, 54.6 וולט, 58.8 וולט, 67.2 וולט, 71.4 וולט
2.0 אמפר עד 4.0 אמפר | 142.8 וואט מקסימום
כניסת AC, תקעים ומחברי DC
הגנה מרובה | OEM ו- ODM
המטען תומך בפלטפורמות פלט של 29.4 וולט, 42.0 וולט, 54.6 וולט, 58.8 וולט, 67.2 וולט ו-71.4 וולט, עם אפשרויות זרם נבחרות מ-2.0 אמפר עד 4.0 אמפר וטווח הספק פלט של כ-109.2 וואט עד 142.8 וואט. הוא תומך בגרסאות קלט AC מבוססות פרויקטים, אפשרויות תקע AC, התאמה אישית של מחבר DC, פונקציות הגנה מרובות ותצורות OEM/ODM עבור יישומי טעינה מיקרו-ניידות.
מטען סוללות רב-מתח לאופניים חשמליים וקורקינטים חשמליים של YDCHARGE
מטען סוללות רב-מתח לאופניים חשמליים ולקורקינטים חשמליים מדגם YDCHARGE פותח עבור מוצרים קומפקטיים המופעלים על ידי סוללות ליתיום-יון הדורשים ביצועי טעינה יציבים AC/DC בפורמט מטען שולחני חיצוני. עם גודל מארז משוער של 175.2 × 76.2 × 34.5 מ"מ, הוא מתאים למותגי ציוד OEM/ODM, ספקי סוללות, תוכניות מטענים להחלפה ויצרני מוצרי מיקרו-ניידות קומפקטיים.
תצורות פלט ומיפוי סוללה
פלטפורמות פלט רב-מתחיות
המטען תומך במספר תצורות פלט DC, כולל 29.4 וולט, 42.0 וולט, 54.6 וולט, 58.8 וולט, 67.2 וולט ו-71.4 וולט. ניתן להשתמש במתחי פלט אלה עבור פלטפורמות סוללות ליתיום-יון נומינליות נבחרות כגון חבילות מסוג 24 וולט, 36 וולט, 48 וולט, 52 וולט, 60 וולט ו-62 וולט, בהתאם לתצורת סדרת התאים, הכימיה, תכנון מערכת ניהול הסוללה ופרופיל הטעינה.
אפשרויות כיול נוכחיות
אפשרויות זרם הטעינה הזמינות כוללות 2.0 A, 3.0 A ו-4.0 A בהתאם למתח המוצא ולמערכת הסוללה שנבחרו.
פרמטרי קלט רשת ותקעי AC גלובליים
ארכיטקטורת רשת קלט AC:
ניתן להגדיר את המטען עם גרסאות קלט AC שונות בהתאם לשוק היעד ולדרישות הפרויקט. תצורות הקלט הזמינות עשויות לכלול גרסת AC בעלת קלט רחב של 90 עד 264 וולט או גרסת AC של 180 עד 240 וולט לשווקים של 220 עד 240 וולט, בכפוף לתכנון החשמלי הסופי. בחירת תקע ה-AC חייבת תמיד להתאים למתח הקלט המדורג של המטען ולמערכת החשמל של שוק היעד.
תמיכה בשילוב שקעים אזורי:
עבור שווקי 100 עד 120 וולט, ניתן לבחור אפשרויות תקע אמריקאיות כגון NEMA 1-15P או NEMA 5-15P בהתאם לתכנון הארקה ותצורת הפרויקט. עבור שווקי 220 עד 240 וולט, אפשרויות תקע AC זמינות עשויות לכלול תקע Schuko / CEE 7/7, תקע בריטי, תקע BS 1363 בריטי, תקע אוסטרלי/ניו זילנדי, תקע שוויצרי, תקע דרום אפריקאי, תקע ברזילאי ואפשרויות תקע אחרות בשוק, רק עם גרסת מטען תואמת של 220 עד 240 וולט או גרסת מטען בעלת קלט רחב.
אפשרויות מחבר DC ושילוב מערכת
ניתן לבחור אפשרויות מחבר DC בהתאם לסוללה ולממשק המכשיר. תצורות מחבר DC זמינות עשויות לכלול מחבר GX16-3, DC 5.5 × 2.1 מ"מ, DC 5.5 × 2.5 מ"מ, מחבר DC 3 פינים, מחבר DC 4 פינים, מחבר XLR נקבה 3 פינים, מחבר עמיד למים 3 פינים ואפשרויות מחבר DC אטום אחרות.
גורמי הערכה הנדסיים:
יש לאשר את בחירת המחבר הסופית בהתאם למתח חבילת הסוללה, זרם הטעינה, הגנת המגע, הקצאת הפינים, הקוטביות, מבנה הנעילה, דרישת האיטום וההתאמה המכנית.
הגנות בטיחות ולוגיקת בקרה
המטען משלב מספר פונקציות הגנה כדי לתמוך בפעולת טעינה יציבה. פונקציות ההגנה עשויות לכלול הגנה מפני קצר חשמלי, הגנה מפני מתח יתר, הגנה מפני זרם יתר, הגנה מפני טמפרטורת יתר, הגנה מפני פסק זמן טעינה, כיבוי אוטומטי ולוגיקת בקרה להפעלה מחדש של הטעינה, בהתאם לתצורה ולעיצוב הבקרה שנבחרו.
תמיכה בתאימות ונתיבים רגולטוריים
אימות בטיחות גלובלי
תמיכה זמינה בתאימות עשויה לכלול הסמכת UL / cULus עבור תצורות נבחרות בצפון אמריקה, תיעוד תאימות CE, תמיכה בבדיקות CB, KC, FCC, RoHS ותמיכה בבדיקות צד שלישי בהתאם לדגם, שוק היעד והיקף האישור שנבחרו. עבור פרויקטים של האיחוד האירופי, תאימות CE עשויה לכלול דרישות LVD, EMC ו-RoHS, בכפוף לתצורת המוצר הסופית.
נתיב הערכת הבטיחות בצפון אמריקה
עבור פרויקטים בצפון אמריקה, יש לאשר את תחולת Class 2 ואת מסלול ההערכה של UL בהתאם לדירוג היציאה הסופי, תכנון ההגנה, מערכת הבידוד, תכנון המארז, תצורת הכבל, יישום השימוש הסופי והיקף האישור. מכיוון שהתצורות המפורטות נמצאות בטווח הספק יציאה גבוה יותר, יש לבחון בקפידה את תחולת Class 2. ייתכן שיידרש מסלול הערכה שאינו Class 2 כגון UL 1012 או תקן רלוונטי אחר בהתאם לתכנון הסופי ולשימוש הסופי.
סעיף אימות הסמכה:
יש לאשר תמיד את טענות ההסמכה מול הדגם הסופי, תווית הדירוג, תצורת התקע, דירוג הפלט, דוח הבדיקה והיקף ההסמכה.
היקף התאמה אישית של פרויקט OEM/ODM
מוצר זה מיועד להתאמה אישית של OEM/ODM. YDCHARGE יכול לתמוך בהתאמה אישית מבוססת פרויקטים של פרמטרי הארכיטקטורה הבאים:
סוג תקע AC
סוג מחבר DC
אורך כבל
צבע הדיור
שילוב לוגו
מפרט תווית
תצורת מתח המוצא
כיול זרם הפלט
תאימות ספציפית לשוק
מפרט טכני של מטען סוללות רב-מתח לאופניים חשמליים וקורקינטים חשמליים של YDCHARGE
| מפרט קלט ופלט חשמלי | |
|---|---|
| סוג המוצר | מטען סוללות ליתיום-יון AC/DC עבור יישומי מיקרו-ניידות |
| מתח כניסה | גרסת מתח AC רחבת קלט 90 עד 264 וולט או גרסת AC 180 עד 240 וולט, בכפוף לתצורת הפרויקט |
| אפשרויות פלט | 29.4 V 4.0 A / 42.0 V 3.0 A / 54.6 V 2.0 A / 58.8 V 2.0 A / 67.2 V 2.0 A / 71.4 V 2.0 A |
| טווח הספק פלט | כ-109.2 וואט עד 142.8 וואט, בהתאם לתצורת הפלט |
| פונקציות הגנה | הגנת קצר חשמלי, הגנת מתח יתר, הגנת זרם יתר, הגנת טמפרטורת יתר, הגנת זמן קצוב טעינה, כיבוי אוטומטי, לוגיקת בקרת הפעלה מחדש של טעינה |
| פרמטרים מכניים, דיור וממשק | |
| גודל הדיור | כ-175.2 × 76.2 × 34.5 מ"מ |
| אפשרויות תקע AC | בחירה מבוססת פרויקט בהתאם למתח כניסה מדורג ולדרישות שוק היעד |
| אפשרויות תקע של 100 עד 120 וולט | אפשרויות תקע אמריקאיות כגון NEMA 1-15P או NEMA 5-15P, בכפוף לתכנון הארקה ותצורת הפרויקט |
| אפשרויות תקע 220 עד 240 וולט | Schuko / CEE 7/7, תקע בריטי, תקע BS 1363 בריטי, תקע אוסטרלי/ניו זילנדי, תקע שוויצרי, תקע דרום אפריקאי, תקע ברזילאי ואפשרויות תקע אחרות בשוק, רק עם גרסת מטען תואמת של 220 עד 240 וולט או גרסת מטען בעלת קלט רחב |
| אפשרויות מחבר DC | מחבר GX16-3, DC 5.5 × 2.1 מ"מ, DC 5.5 × 2.5 מ"מ, מחבר DC 3 פינים / 4 פינים, XLR נקבה 3 פינים, מחבר עמיד למים 3 פינים ואפשרויות מחבר DC אטום אחרות |
| יישומים, התאמה אישית ותמיכה בתאימות | |
| יישומים | אופניים חשמליים, קורקינט חשמלי, רכב איזון, מכשירי ניידות קומפקטיים וציוד נבחר תואם המופעל על ידי סוללות |
| תמיכה בתאימות | הסמכת UL / cULus עבור תצורות נבחרות; תמיכה בבדיקות CE, CB, KC, FCC, RoHS ותמיכה בבדיקות צד שלישי, בכפוף לדגם ולהיקף ההסמכה שנבחרו |
| מסלול תאימות האיחוד האירופי | תאימות CE עשויה לכלול דרישות LVD, EMC ו-RoHS, בכפוף לתצורת המוצר הסופית |
| הערכת בטיחות בצפון אמריקה | יש לאשר את תחולת Class 2 ומסלול הערכה של UL בהתאם לדירוג התפוקה הסופי, השימוש הסופי והיקף האישור |
| יצרן ציוד מקורי/ODM | נתמך |
תרחישי יישום
אופניים חשמליים וקורקינטים חשמליים
מטען זה מתאים לחבילות סוללות ליתיום-יון המשמשות באופניים חשמליים ובקורקינטים חשמליים הדורשות יציאות טעינה DC נבחרות מ-29.4 וולט עד 71.4 וולט בהתאם לתצורת הסוללה.
כלי רכב איזון ומיקרו-ניידות קומפקטית
עיצוב המטען החיצוני הקומפקטי מתאים לרכבי איזון, מכשירי ניידות קומפקטיים ומוצרי ניידות חשמליים קלים אחרים הדורשים טעינה יציבה של סוללות ליתיום-יון AC/DC.
פרויקטים נבחרים של ציוד המופעל על ידי סוללות
בעזרת בחירת מחברים ותצורת פלט מבוססות פרויקטים, ניתן להתאים את המטען ליישומי ציוד תואמים נבחרים המופעלים על ידי סוללות, בכפוף למתח הסוללה, זרם הטעינה, קוטביות המחבר, פרופיל הטעינה ודרישות הבטיחות.
פרויקטים של מטען OEM/ODM
YDCHARGE תומך בהתאמה אישית של מטענים עבור מותגי ציוד, ספקי סוללות ויצרני מיקרו-ניידות, כולל גרסת קלט AC, סוג תקע, סוג מחבר, אורך כבל, תווית, לוגו, מארז ותצורת תאימות.
שאלות נפוצות על מטען סוללות לאופניים חשמליים וקורקינטים חשמליים רב-מתחים
שאלות נפוצות של B2B OEM/ODM






