כבל טעינה AC לרכב חשמלי H05BZ5-F / H07BZ5-F תקן EN 50620 / IEC 62893 לשילוב רכבי EVSE ניידים ו-Wallbox

כבל טעינה AC לרכב חשמלי של YDCHARGE

פלטפורמת כבלי טעינה מקצועית לרכבי EV AC עבור מטענים ניידים לרכבי EV, תיבות קיר ושילוב עם יצרני ציוד מקורי (OEM).

פלטפורמת כבלי טעינה מקצועית AC לרכבי חשמל, המיועדת למטענים ניידים לרכבי חשמל, תחנות טעינה AC, ושילוב OEM / ODM EVSE, בנויה סביב מערכת התקנים EN 50620 / IEC 62893 וזמינה בתצורות H05BZ5 F, H05BZ6 F, H07BZ5 F ו-H07BZ6 F. EN 50620 ו-IEC 62893 נמצאים בשימוש נרחב כתקני הכבלים המרכזיים לטעינת רכבי חשמל AC באירופה ובפרויקטים בינלאומיים קשורים.

פלטפורמת הכבלים AC EV של YDCHARGE פותחה עבור יצרני כבלי טעינה ניידים (EVSE), מותגי תיבות קיר, מרכיבי כבלי טעינה ומשלבי מחברים לרכבי חשמל הזקוקים לפתרון כבל טעינה AC אמין עבור יישומי BEV ו-PHEV. הפלטפורמה תומכת בארכיטקטורות חד פאזיות ותלת פאזיות, טווחי מוליכי חשמל מ-1.5 מ"מ² עד 35 מ"מ² בהתאם למשפחת הכבלים, וליבות אות/בקרה אופציונליות עבור CP, PP, NTC או לוגיקת ניטור ספציפית לפרויקט. מקורות בתעשייה מתארים באופן עקבי את H05BZ5 F ו-H07BZ5 F ככבלי טעינה AC EV תחת תקן EN 50620, כאשר H05 מדורג בדרך כלל 300/500V ו-H07 מדורג בדרך כלל 450/750V.

מיקוד בתקנים גלובליים

בנוי סביב משפחות כבלי טעינה מוכרות של AC EV תחת תקני EN 50620 ו-IEC 62893, מתאים לארכיטקטורות טעינה Mode 2 ו-Mode 3. מקורות בתעשייה מתארים גם כבלים אלה כמתאימים ליישומי טעינה ניידים וקבועים של AC EV.

כיסוי פאזה

תומך בארכיטקטורות מ-3G1.5 מ"מ² עד 5G6.0 מ"מ² ומעלה, ומכסה תוכניות טעינה נפוצות של 3.0 קילוואט, 3.7 קילוואט, 7.4 קילוואט, 11 קילוואט ו-22 קילוואט. יצרנים וספקים רבים משווקים את H07BZ5 F כמתאים לטעינת AC עד 22 קילוואט ב-32 אמפר.

נדן עמיד

זמין עם פלטפורמות מעטפת עמידות במיוחד מסוג TPU / PUR. מקורות בתעשייה מדגישים בדרך כלל עמידות בפני שחיקה, עמידות לשמן, עמידות בפני UV וגמישות כיתרונות עיקריים של מבני כבלי EV אלה.

מוכן ל-OEM / ODM

תומך במבנה מוליך מותאם אישית, התאמה אישית של ספירת ליבות אות, אורך מותאם אישית ושילוב כבלים מבוסס פרויקטים עבור תוכניות EVSE ניידות ו- Wallbox.

פלטפורמת כבל טעינה של YDCHARGE AC לרכב חשמלי

משפחת כבלי רכיבים מקצועית של EVSE שפותחה עבור מטענים ניידים לרכבים חשמליים, תיבות טעינה AC ותחנות טעינה.

פלטפורמת כבלי הטעינה AC EV של YDCHARGE היא משפחת כבלי רכיבים מקצועית לרכבי EVSE שפותחה עבור מטענים ניידים לרכבי EV, תיבות טעינה AC ותחנות טעינה AC. היא מיועדת למוצרי טעינה של BEV ו-PHEV הדורשים פלטפורמת כבלים אמינה תחת מערכת EN 50620 / IEC 62893. אזכורים בתעשייה מקבצים באופן עקבי את H05BZ5-F, H05BZ6-F, H07BZ5-F ו-H07BZ6-F תחת משפחת כבלי טעינה AC EV סטנדרטיים זו.

משפחת מוצרים זו ממוקמת כפלטפורמת רכיבי כבלים מרכזית. היא שונה ממטענים שלמים. מטרתה לספק את שכבת העברת החשמל והאותות בין ארכיטקטורת בקרת הטעינה לבין ממשק טעינת AC בצד הרכב החשמלי או בצד התשתית.

מערכת סטנדרטית ולוגיקת יישומים

מבנה סטנדרטי:

  • H05BZ5-F / H05BZ6-F: 300/500V מדורגים עבור יישומים ברמת מתח נמוכה יותר
  • H07BZ5-F / H07BZ6-F: 450/750V מדורגים עבור פרויקטים של מתח והספק גבוהים יותר
  • התאמה לתקני EN 50620:2017 ו-IEC 62893

לוגיקת בחירה:

  • סדרת H05: ארכיטקטורות טעינה AC חד פאזיות קלות יותר
  • סדרת H07: מערכות תלת פאזיות במתח גבוה יותר ובעומס כבד יותר
  • מתאים לארכיטקטורות טעינה במצב 2 וגם במצב 3

בחירת תצורה אופיינית

תוכניות חד-פאזיות

  • 3G1.5 מ"מ²: יישומים בעלי עומס קל יותר
  • 3G2.5 מ"מ²: טעינה ניידת רגילה בדרגה 16A
  • 3G6.0 מ"מ²: טעינה חד פאזית בהספק גבוה של 32A / 7.4 קילוואט
  • תומך בטווחי מוליכים עד 35 מ"מ² עבור משפחת H07

תוכניות שלוש שלבים

  • 5G2.5 מ"מ²: 11 קילוואט / 16A תלת פאזי
  • 5G6.0 מ"מ²: 22 קילוואט / 32A תלת פאזי
  • התמקדות ב-Wallbox Mainstream וב-EVSE תלת פאזי נייד
  • אופטימלי עבור ירידת מתח נמוכה בטעינה בהספק גבוה

גמישות איתות ובקרה

אפשרויות התאמה אישית מרכזיות:

  • n = 0: ארכיטקטורות של צריכת חשמל בלבד
  • n = 1 או 2: לוגיקת בקרה הקשורה ל-CP / PP
  • n = 3 עד 8: ניטור, חישה ותקשורת מתקדמים של NTC
  • תומך בפרוטוקולי בקרת טעינה מדויקים ובטיחותיים

אסטרטגיית חומרים ונדן

יתרונות חומר פלטפורמה:

  • BZ5: פלטפורמה גמישה ועמידה בפני שחיקה, דמוית TPU / PUR פרימיום
  • BZ6: אלטרנטיבה מוכוונת פרויקטים להתקנות תעשייתיות או קבועות
  • עמיד בפני שמן, UV, אוזון, בליה וכימיקלים
  • שומר על גמישות גבוהה בטמפרטורות נמוכות

מיצוב ביצועי הנדסה

מוליך ובידוד

  • מוליכים תקועים מנחושת חשופה או משומרת
  • מבנה מוליך גמיש Class 5
  • מערכות בידוד בדרגת XLPE / EV
  • ניתוב אופטימלי עבור קווי חשמל ואות משולבים

יישום מכני

  • מתאים לכיפוף ולסלילה חוזרים ונשנים
  • מתוכנן לשימוש בכבל גרירה ב-EVSE נייד
  • רדיוס כיפוף מינימלי סביב 5D
  • עמיד בסביבות חוץ קשות ובסדנה

תאימות וערך יצרן ציוד מקורי (OEM)

מיועד לפרויקטים של טעינת רכבים חשמליים מסוג AC הדורשים התאמה לתקני EN 50620:2017 ו-IEC 62893.

תמיכה חד פאזית ותלת פאזית
ספירת ליבות אות ניתנת להתאמה אישית
אפשרויות נרתיק פרימיום TPU / PUR
תמיכה בפרויקטים מבוססי TÜV ו-RoHS
תאימות AC סטנדרטית מיושרת
פלטפורמה מודולרית עבור קווי מוצרים מרובים

פלטפורמת רכיבי טעינה של AC EV

הערך החזק ביותר שלה טמון בהיותה פלטפורמת כבלי טעינה AC מודולרית שיכולה לתמוך בתוכניות מוצרים מרובות מבלי לאלץ קונים לרכוש משפחות כבלים שונות מספקים מרובים.

ספרו לנו מהו מבנה המוליך הנדרש ותצורת ליבת האות, ונמליץ על מערך כבלי H05/H07 המתאים לתוכנית EVSE AC שלכם.

מפרט טכני של פלטפורמת כבל טעינה לרכב חשמלי (AC)

סקירה כללית של פלטפורמת כבל טעינה חשמלי AC

דגם כבל ייעוד סטנדרטי מתח מדורג טווח מוליך טיפוסי ליבות אותות/בקרה
H05BZ5-F 62893 חברת החשמל 121 300/500 וולט 3G1.5 מ"מ² עד 2.5 מ"מ² n × 0.5 עד 1.0 מ"מ²
H05BZ6-F 62893 חברת החשמל 122 300/500 וולט 3G1.5 מ"מ² עד 2.5 מ"מ² n × 0.5 עד 1.0 מ"מ²
H07BZ5-F 62893 חברת החשמל 123 450/750 וולט 3G עד 5G, 2.5 מ"מ² עד 35 מ"מ² n × 0.5 עד 1.0 מ"מ²
H07BZ6-F 62893 חברת החשמל 124 450/750 וולט 3G עד 5G, 2.5 מ"מ² עד 16 מ"מ² n × 0.5 עד 1.0 מ"מ²

מבנה זה עולה בקנה אחד באופן כללי עם הפניות מסחריות וטכניות המתארות את ייעודי הכבלים של משפחת IEC 62893 ו- EN 50620.

מטריצת יישומים אופיינית

מבנה המוליך משפחת כבלים מומלצת מחלקה זרם אופיינית מקרה שימוש טיפוסי בחשמל יישום אופייני
3G1.5 מ"מ² H05BZ5-F / H07BZ5-F עד כיתה י"ג א' ~3.0 קילוואט חד פאזי טעינה ניידת קלה לרכב חשמלי
3G2.5 מ"מ² H05BZ5-F / H07BZ5-F כיתות 16A עד 20A 3.7 עד 4.6 קילוואט EVSE נייד מיינסטרים
3G4.0 מ"מ² H07BZ5-F / H07BZ6-F כיתה 25A ~5.8 קילוואט טעינה חד פאזית בהתאמה אישית בעלת זרם גבוה יותר
3G6.0 מ"מ² H07BZ5-F / H07BZ6-F כיתה 32A 7.4 קילוואט שקע קיר חד פאזי / EVSE בעל הספק גבוה
5G1.5 מ"מ² H07BZ5-F / H07BZ6-F כיתה 13A ~9.0 קילוואט טעינה תלת פאזית בעלת צריכת חשמל נמוכה יותר
5G2.5 מ"מ² H07BZ5-F / H07BZ6-F כיתה 16A 11 קילוואט EVSE נייד תלת פאזי מיינסטרים
5G4.0 מ"מ² H07BZ5-F / H07BZ6-F כיתה 25A ~17 קילוואט טעינה תלת פאזית תעשייתית בעוצמה בינונית
5G6.0 מ"מ² H07BZ5-F / H07BZ6-F כיתה 32A 22 קילוואט טעינה תלת פאזית בעלת עוצמה גבוהה

המיקום של 11 קילוואט ו-22 קילוואט מתאים במיוחד ליישומי טעינה נפוצים של AC מדגם H07BZ5-F בשוק.

מיקום חומרי וסביבתי

סטנדרטים מרכזיים סדרת EN 50620:2017 / IEC 62893
חומר מוליך נחושת חשופה או משומרת תקועים
גמישות המוליך מבנה גמיש מסוג 5 או דומה
בִּדוּד פלטפורמת בידוד בדרגת EV / XLPE
אפשרויות נדן חלופות עמידות גבוהה מסוג TPU / PUR או חלופות מכוונות פרויקטים
רדיוס כיפוף מיקום 5D משוער
מיקום סביבתי עמידות בפני קרינת UV, שמן, שחיקה, אוזון ומזג אוויר
מיצוב הסמכה תמיכה בפרויקטים מוכווני TÜV, RoHS ו-REACH

מאפיינים אלה מודגשים באופן עקבי במספר רב של מקורות טכניים ובגיליונות מוצר של ספקים עבור כבלי טעינה לרכבים חשמליים H05BZ5-F / H07BZ5-F.

שאלות נפוצות על כבל טעינה לרכב חשמלי (AC)

שאלות נפוצות של B2B OEM/ODM

יסודות המוצר ותקנים

שאלה 1. למה מיועד כבל AC EV זה?
הוא מתוכנן כפלטפורמת כבלי טעינה AC מרכזית עבור מטענים ניידים לרכבים חשמליים, תיבות טעינה קיר ותחנות טעינה AC.
שאלה 2. האם מוצר זה הוא מטען מלא?
לא. מוצר זה הוא פלטפורמת רכיבי כבלים, לא מטען שלם.
שאלה 3. אילו תקנים משפחת הכבלים הזו תואמת?
הוא מבוסס על תקני EN 50620:2017 וסדרת IEC 62893, אשר זוכים להתייחסות נרחבת למשפחות כבלי טעינה לרכבי EV AC, כולל H05BZ5-F ו-H07BZ5-F.

סיווגים טכניים

שאלה 4. מה ההבדל בין H05 ל-H07?
ההבדל הברור ביותר הוא סוג המתח ורמת היישום. H05 ממוקם בדרך כלל ב-300/500V, בעוד ש-H07 ממוקם בדרך כלל ב-450/750V והוא מתאים יותר לפרויקטים של טעינת AC כבדים יותר ובעלי הספק גבוה יותר.
שאלה 5. מה ההבדל בין BZ5 ל-BZ6?
ההבדל המסחרי הנקי ביותר הוא בין מיקום המעטפת לפרויקט. BZ5 משווקת בדרך כלל כפלטפורמה גמישה יותר ויוקרתית יותר לשימוש חיצוני, בעוד ש-BZ6 משמשת בדרך כלל עבור חלופות ספציפיות לפרויקט בהתאם ליעדי ההתקנה והעלות. הבחנה זו תלויה בחלקה בפרויקט וביצרן.

המלצות יישום

שאלה 6. איזה כבל מומלץ לטעינה חד פאזית של 7.4 קילוואט?
המלצה מעשית היא H07BZ5-F 3G6.0 מ"מ² + ליבות אות לפי הצורך.
שאלה 7. איזה כבל מומלץ לטעינה תלת פאזית של 11 קילוואט?
המלצה מעשית היא H07BZ5-F 5G2.5 מ"מ² + ליבות אות לפי הצורך.
שאלה 8. איזה כבל מומלץ לטעינה תלת פאזית של 22 קילוואט?
המלצה מעשית היא H07BZ5-F 5G6.0 מ"מ² + ליבות אות לפי הצורך. H07BZ5-F משווק בדרך כלל לטעינת AC עד 22 קילוואט ב-32 אמפר.

הנדסה ותכונות חומריות

שאלה 9. מדוע ליבות אות נוספות חשובות?
מכיוון שמערכות טעינה של רכבים חשמליים AC עשויות לדרוש נתיבי אותות CP, PP, NTC או נתיבי אותות עזר אחרים לבקרת טעינה ובקרה בטוחים, מספר מקורות טכניים מתארים משפחות כבלים אלו ככוללות ליבות פיילוט או בקרה.
שאלה 10. אילו יתרונות חומריים יש להדגיש?

לְהַדגִישׁ:

  • עמידות בפני שחיקה
  • עמידות לשמן
  • עמידות בפני UV
  • עמידות בפני מזג אוויר
  • גמישות בטמפרטורה נמוכה
  • התאמה לכיפוף חוזר ונשנה ולשימוש נייד

אסטרטגיית B2B וערך OEM

שאלה 11. האם זה מתאים לפרויקטים של OEM ו-ODM?
כן. זה מתאים מאוד לתוכניות כבלים של OEM, ODM ומותגים פרטיים EVSE.
שאלה 12. מה יש להדגיש באתר?
דגש: מיקום תאימות לתקן EN 50620 / IEC 62893, כיסוי למשפחת H05 ו-H07, תאימות חד פאזית ותלת פאזית, ספירת ליבות אות מותאמת אישית, עמידות מכוונת TPU / PUR, התאמה ליישום של 11 קילוואט ו-22 קילוואט, והתאמה ל-OEM / ODM.
שאלה 13. מה אסור לכתוב באתר?
אין לתאר זאת כ: מטען שלם, EVSE גמור אלא אם כן זהו המוצר שנשלח בפועל, כבל תעשייתי גנרי ללא הקשר לטעינת רכב חשמלי, או פתרון אחד שמתאים לכולם ללא קשר לזרם, מתח או ארכיטקטורת פאזה.
שאלה 14. מהי הדרך הנקייה ביותר למקם את המודל הזה באתר B2B?
כפלטפורמת כבלי טעינה מקצועית AC לרכבי EVSE ניידים, תיבות קיר ותחנות טעינה AC, תומכת בתקני EN 50620 / IEC 62893, ארכיטקטורות חד פאזיות ותלת פאזיות, אפשרויות מעטפת עמידות פרימיום ותוכניות שילוב OEM / ODM.

ספרו לנו מהו מבנה המוליך הנדרש ותצורת ליבת האות, ונמליץ על מערך כבלי H05/H07 המתאים לתוכנית EVSE AC שלכם.