מטען נייד לרכבי רכב DC של YDCHARGE הוא פתרון טעינה נייד לרכבי DC המיועד לסיוע בצד הדרך, תמיכה בצי רכב, אתרי טעינה זמניים, אתרי עבודה מרוחקים ופעולות שירות. זמין בדירוגי הספק של 7 קילוואט, 20 קילוואט, 30 קילוואט, 40 קילוואט ו-60 קילוואט, והוא מספק יכולת טעינה גמישה בזרם ישר במקומות בהם תשתית טעינה קבועה אינה זמינה, מוגבלת או אינה חסכונית.
7 קילוואט, 20 קילוואט, 30 קילוואט, 40 קילוואט, 60 קילוואט
GB/T, CCS1, CCS2, CHAdeMO, NACS
מארז נייד ונייד
רמת הגנה IP43
המטען תומך בתצורות מחבר מבוססות פרויקטים, כולל אפשרויות GB/T, CCS1, CCS2, CHAdeMO ו-NACS בהתאם לשוק היעד, פלטפורמת הרכב ודרישות האימות. עם תפעול פשוט בשטח, עיצוב מארז נייד ועמיד, הגנה IP43, פונקציות הגנה מובנות, אורכי כבלי קלט וטעינה הניתנים להתאמה אישית ותמיכה ב-OEM/ODM, הוא מספק פלטפורמת טעינה ניידת DC פרקטית עבור צוותי שירות, מפעילי ציי רכב, מותגי ציוד ומשלבי מערכות.
מטען נייד לרכבי EV של YDCHARGE
מטען נייד לרכבי חשמל DC של YDCHARGE מיועד ליישומים ניידים וזמניים של טעינה DC, בהם נדרשת גמישות טעינה ופריסה בשטח ללא התקנת עמדה קבועה. הוא מתאים לסיוע בצד הדרך, תחזוקת צי רכב, נקודות טעינה זמניות, אתרי עבודה מרוחקים, בדיקות רכב, תפעול שירות ותמיכה בטעינה מבוססת פרויקטים.
בניגוד לעמדת טעינה קבועה של DC, ניתן להעביר מטען DC נייד זה בין מיקומים ולפרוס אותו בהתאם לדרישה התפעולית. הוא מסייע למפעילים לספק תמיכה בטעינת DC במקומות בהם תשתית קבועה אינה זמינה, כאשר רכב זקוק לטעינת התאוששות, או כאשר נדרשת קיבולת טעינה זמנית עבור ציי רכב, סדנאות, אירועים או פרויקטים בשטח.
סקירת מוצר ומטריצת מידות
הקצאת תחום הספק
המטען, הזמין בתצורות של 7 קילוואט, 20 קילוואט, 30 קילוואט, 40 קילוואט ו-60 קילוואט, תומך בתרחישי טעינה ניידים שונים. גרסת 7 קילוואט מתאימה ביותר לטעינת DC קומפקטית בעלת צריכת חשמל נמוכה עבור יישומים ניידים קלים. גרסאות 20 קילוואט עד 40 קילוואט מתאימות לטעינת DC ניידת, שחזור צי רכב ותמיכה במוסך.
יכולת ניידת בעלת עוצמה גבוהה
גרסת ה-60 קילוואט מיועדת ליישומי טעינה מהירה של זרם ישר נייד בעלות הספק גבוה יותר, כאשר נדרשת תפוקה מהירה יותר וספק הכוח הזמין מתאים.
ממשקי טעינה ותאימות מערכת
רבגוניות תצורת ממשק:
ניתן להגדיר את המטען עם ממשקי טעינה שונים של DC בהתאם לדרישות הפרויקט. אפשרויות המחברים עשויות לכלול GB/T, CCS1, CCS2, CHAdeMO ו-NACS, בהתאם לשוק היעד, תאימות הרכב, מחסנית הפרוטוקולים והיקף האימות.
דרישות אימות הפרויקט:
אין לתאר אותו כתואם אוניברסלי לכל רכב חשמלי ללא אימות הפרויקט, מכיוון שתאימות טעינת DC תלויה בחומרת המחבר, בפרוטוקול התקשורת, בפלטפורמת הרכב ובתקנים האזוריים.
פרמטרים מכניים ופריסות כבלים
לשימוש בשטח, המטען משלב מארז קומפקטי, תצורת כבל מוכוונת שירות ועיצוב מכני נייד.
מפרט מידות כבל:
כבל הכניסה מסופק כסטנדרט של 5 מטר וניתן להתאמה אישית. כבל הטעינה מסופק כסטנדרט של 3 מטר וניתן להתאמה אישית גם בהתאם למבנה תא הרכב, תכנון רכב השירות ותנאי ההפעלה של הפרויקט.
קריטריונים סביבתיים ותפקודי הגנה
הנחיות לארונות IP43
מארז IP43 מתאים לסביבות ניידות מבוקרות, סביבות סדנה וסביבות חיצוניות למחצה. אין לתאר אותו כמעוות מים מלא או מתאים לחשיפה חיצונית ארוכת טווח ללא הגנה. עבור פעולה חיצונית, על המשתמשים לקחת בחשבון מחסה, חשיפה לגשם, תנאי הקרקע, אוורור, ניתוב כבלים ודרישות בטיחות חשמל מקומיות.
הגנות בטיחות חשמליות
המערכת יכולה לתמוך בפונקציות הגנה חשמליות חיוניות, כולל הגנה מפני מתח יתר, הגנה מפני תת-מתח, הגנה מפני עומס יתר, הגנה מפני קצר חשמלי, הגנה מפני זרם דליפה והגנה מפני קוטביות הפוכה של הסוללה, בהתאם לתצורה שנבחרה ולהיקף הפרויקט. יש לאשר את פונקציות ההגנה הסופיות בהתאם לגיליון הנתונים ולדרישות ההסמכה שנבחרו.
ממשק HMI ותשתית קלט רשת
תצורות ממשק HMI
לצורך תפעול וניטור, גרסת ה-7 קילוואט משתמשת בממשק תצוגה דיגיטלי, בעוד שגרסאות ה-20 קילוואט עד 60 קילוואט משתמשות בתצוגת מגע בגודל 4.3 אינץ'. הממשק נועד לספק סטטוס טעינה מקומי ברור ולפשט את תפעול השטח עבור צוותי שירות ואנשי צי.
תצורות קלט רשת AC
המטען תומך בתצורות קלט AC שונות בהתאם לדירוג ההספק. גרסת 7 קילוואט משתמשת בקלט AC חד פאזי עם חיווט L + N + PE וטווח קלט AC של 90 עד 265 וולט. גרסאות 20 קילוואט, 30 קילוואט, 40 קילוואט ו-60 קילוואט משתמשות בקלט AC תלת פאזי עם חיווט 3P + N + PE וטווח קלט AC של 260 עד 475 וולט.
טופולוגיות הספק, התאמה אישית של יצרן ציוד מקורי (OEM) ותאימות
אפשרויות התאמה אישית של פרויקט B2B
ניתן להשתמש במטען עם מערכות חשמל מרשת החשמל, אספקת גנרטור או אחסון אנרגיה אם מקור הכוח עומד בדרישות המתח, התדר, הזרם, ההארקה, איכות החשמל והיציבות של המטען. יש לאמת את שילוב הגנרטור או אחסון האנרגיה לפני הפריסה. YDCHARGE תומך בהתאמה אישית של OEM ו-ODM עבור פרויקטים של טעינה ניידת DC. אפשרויות ההתאמה האישית הזמינות כוללות:
סוג מחבר
פרמטרים של אורך הכבל
פריסות צבע מארז
שילוב לוגו
אפשרויות ממשק תצוגה
מטריצת שפה
תצורת תקשורת
אביזרים אופציונליים
תאימות ספציפית לשוק
מטריצת סטנדרטים ופרוטוקולים
תמיכה בתקנים ובפרוטוקולים עשויה לכלול את IEC 61851-23, IEC 61851-24, סדרת IEC 62196, GB/T 18487, GB/T 27930, CHAdeMO 2.0, DIN 70121 ו-ISO 15118, בהתאם לתצורה שנבחרה.
יש לאשר את התמיכה הסופית בפרוטוקול, היקף ההסמכה ותאימות הרכב בהתאם לדירוג ההספק שנבחר, סוג המחבר, מחסנית התוכנה, השוק האזורי ודרישות אימות הפרויקט.
מפרט טכני של מטען נייד לרכב חשמלי DC של YDCHARGE
| מפרט קלט ופלט חשמלי | |
|---|---|
| סוג המוצר | מטען נייד לרכב חשמלי (EV) |
| דירוג הספק | 7 קילוואט / 20 קילוואט / 30 קילוואט / 40 קילוואט / 60 קילוואט |
| מתח יציאה | 200 עד 750 וולט DC עבור 7 קילוואט; 200 עד 1000 וולט DC עבור 20 קילוואט עד 60 קילוואט |
| מתח כניסה | 90 עד 265 וולט AC עבור 7 קילוואט; 260 עד 475 וולט AC עבור 20 קילוואט עד 60 קילוואט |
| זרם קלט מקסימלי | 32 אמפר / 30 אמפר / 45 אמפר / 60 אמפר / 90 אמפר |
| זרם יציאה מקסימלי | 20 אמפר / 50 אמפר / 100 אמפר / 120 אמפר / 200 אמפר |
| חיווט קלט | L + N + PE עבור 7 קילוואט; 3P + N + PE עבור 20 קילוואט עד 60 קילוואט |
| תֶדֶר | 50 עד 60 הרץ |
| גורם הספק | >0.99 במתח כניסה מדורג ובעומס מלא |
| יְעִילוּת | עד 95% |
| כוח עזר | 12 וולט, 24 וולט אופציונלי |
| פרמטרים מכניים, מארזים וסביבתיים | |
| מידות | משתנה בהתאם לדירוג ההספק; גדלים אופייניים כוללים 450 × 150 × 310 מ"מ, 580 × 180 × 430 מ"מ ו-650 × 200 × 445 מ"מ |
| מִשׁקָל | כ-20 ק"ג עד 60 ק"ג, תלוי בתצורת ההספק |
| דירוג IP | IP43 |
| דירוג השפעה | IK08, בכפוף לתצורה |
| טמפרטורת הפעלה | -25°C עד 50°C+ סטנדרטי; פעולה מופחתת ליד טווח הטמפרטורות העליון בכפוף לתצורה |
| גובה פעולה | ≤2000 מטר |
| ממשק, פרוטוקולים ופרמטרי התאמה אישית | |
| ממשק משתמש | תצוגה דיגיטלית עבור 7 קילוואט; מסך מגע בגודל 4.3 אינץ' עבור גרסאות 20 קילוואט עד 60 קילוואט |
| אורך כבל הקלט | 5 מטר סטנדרטי, ניתן להתאמה אישית |
| אורך כבל הטעינה | 3 מטר סטנדרטי, ניתן להתאמה אישית |
| אפשרויות מחבר | GB/T, CCS1, CCS2, CHAdeMO, NACS אופציונלי וכפוף לאימות |
| תמיכה סטנדרטית | IEC 61851-23, IEC 61851-24, סדרת IEC 62196, GB/T 18487, JEVS G105 / CHAdeMO, בהתאם לתצורה |
| פרוטוקולי תקשורת | GB/T 27930, CHAdeMO 2.0, DIN 70121, ISO 15118, בהתאם לתצורה |
| יצרן ציוד מקורי/ODM | נתמך |
תרחישי יישום
סיוע בצד הדרך וטעינה בחירום
המטען מתאים לצוותי שירות ניידים הזקוקים לתמיכה בטעינת DC עבור רכבים חשמליים תקועים או בעלי סוללה חלשה. ניתן לשלב אותו במשאיות שירות, פעולות חירום ושירותי תיקונים ניידים.
חיובים על תמיכה ותחזוקה של צי
מפעילי ציי רכב יכולים להשתמש במטען לצורך חילוץ רכבים, טעינת תחזוקה, תמיכה זמנית במחסן ותפעול מעורב של כלי רכב. יש לבחור את תצורת המחבר בהתאם לפלטפורמות הרכב של הצי.
אתרי טעינה זמניים
המטען יכול לתמוך בתערוכות, מיקומי בדיקה, אזורי חניה זמניים, אירועים מסחריים ופרויקטים של טעינה לטווח קצר במקומות בהם תשתית טעינה קבועה של זרם ישר אינה זמינה או אינה כלכלית.
אתרי עבודה מרוחקים
עבור אתרי בנייה, אזורי עבודה תעשייתיים ופעולות שירות בשטח, המטען יכול לספק יכולת טעינה ניידת של זרם ישר כאשר אספקת החשמל הזמינה ותנאי האתר עומדים בדרישות הדגם שנבחר.
סדנה ובדיקות רכב
ניתן להשתמש במטען בסדנאות, מרכזי שירות, אתרי בדיקות רכב ופרויקטים של הדגמה בהם נדרשת יכולת טעינה גמישה של זרם ישר ללא התקנת מטען קבוע.
פרויקטים של טעינה ניידת OEM/ODM
YDCHARGE יכולה לתמוך במותגי ציוד טעינה, ספקי פתרונות ציי רכב ומשלבי מערכות עם התאמה אישית מבוססת פרויקטים, כולל תצורת מחבר, אורך כבל, מיתוג מארז, ממשק תצוגה ותמיכה בתצורת תאימות ספציפית לשוק.
שאלות נפוצות על מטען נייד לרכב חשמלי DC
שאלות נפוצות של B2B OEM/ODM






